Privaatsuspoliitika

Laenud » Privaatsuspoliitika

Veebileht – Krediidikassa.ee

I. Kogutav informatsioon

Informatsioon, mida võime koguda otse sinult

Me võime koguda informatsiooni otse sinult siis, kui sa kasutad meie Teenuseid – näiteks kui sa teed finantstoote kohta infopäringu, kui teed meiega kontakteerumiseks päringu, kui teed erinevaid laenupakkujate pakkumisi päringu, kui kasutad meie erinevaid interaktiivseid funktsioone nagu kalkulaatoreid, tekstikaste, vorme, ankeete või muid välju Veebilehel. Sellistel juhtudel võime paluda ühte või mitut järgnevat infokildu:

 • Nimi, Perekonnanimi
 • E-posti aadress
 • Parima laenupakkumiseks:
  • Summa
  • Periood
 • Isiklikud vastused, e-kirjad, vastused, arvustused või muu kasutaja loodud sisu
 • E-posti andmed või muud andmed, mida kogutakse meie e-posti turunduskampaaniate raames Sendinblue.com platvormi vahendusel. Sendinblue.com privaatsuspoliitikaga saad tutvuda siin.
 • E-posti andmed või muud andmed, mida kogutakse meie Venyoo/Twintwoo abil, tema privaatsuspoliitikaga saad tutvuda siin.

Me ei salvesta järgmised andmed:

 • Isikukood

Millal neid andmeid kogutakse

Me võime koguda sinu isikuandmeid, kui:

 • sa sisestad mistahes andmeid meie kasutajaliidesesse, näiteks kui sa teed finantstoote kohta infopäringu, kui teed meiega kontakteerumiseks päringu, kui teed erinevaid laenupakkujate pakkumisi päringu, kui kasutad meie erinevaid interaktiivseid funktsioone nagu kalkulaatoreid, tekstikaste, vorme, ankeete või muid välju Veebilehel.;
 • sa teed laenutulemuste või hinnapakkumise päringu mistahes Teenuse jaoks, mis on meie Veebilehe vahendusel saadaval;
 • me pärime lisainfot sinult kinnitamise eesmärgil;
 • kui sa lood meie veebilehel mistahes kasutajasisu, sealhulgas (kuid mitte ainult) hinnangute andmine, arvustuste või kommentaaride kirjutamine ja mistahes muu interaktsioon meie Veebilehel.

Automaatselt kogutav informatsioon

Kogutava informatsiooni liigid

Kui sa külastad Veebilehte, kasutad Teenuseid või avad meie Veebilehelt-ilt saadud e-kirja, võime me automaatselt saada ja salvestada teatud informatsiooni sinu arvutist, veebilehitsejast ja/või mobiilseadest, seal hulgas (kuid mitte ainult):

 • IP-aadress või muu seadme aadress või ID;
 • veebilehitseja ja/või seadme liik;
 • geograafilise asukoha andmed, sealhulgas see, kas kasutad Veebilehte mobiilseadmel;
 • riistvara ja tarkvara seaded ja seadistused;
 • veebilehed või domeenid, mida külastasid vahetult enne või pärast Veebilehe külastamist;
 • lehed, mida Veebilehel vaatad;
 • sinu toimingud Veebilehel;
 • kuupäev ja kellaaeg, millal sa külastasid, pääsesid ligi või kasutasid Teenuseid.

Küpsiste informatsioon

Üldine küpsiste kirjeldus

Kui sa kasutad Teenuseid, võime saata sinu arvutisse või mobiilseadmesse ühe või mitu küpsist (küpsis on väike tekstifail, mis sisaldab tähtnumbriliste tähemärkide jada). Me võime kasutada nii seansiküpsiseid kui ka püsivaid küpsiseid. Seansiküpsis kustub kohe pärast veebilehitseja sulgemist. Püsivad küpsised jäävad alles pärast veebilehitseja sulgemist ning neid võib kasutada sinu veebilehitseja siis, kui külastad Teenuseid edaspidi. Püsivaid küpsiseid saab eemaldada. Palun tutvu oma veebilehitseja abifailiga, et uurida lähemalt, kuidas seadistada oma küpsiste sätteid. Kui sa kustutad küpsised või ei soovi aktsepteerida Teenuste küpsiseid, on võimalik, et me ei saa pakkuda Teenuseid sulle nende täieliku potentsiaaliga.

Tüüpiliselt sisaldavad need ainult kahte infokildu: veebilehe nimi ja unikaalne kasutaja ID.

Kuidas me küpsiseid kasutame?

Kuidas meie Veebileht küpsiseid kasutab?

Me kasutame küpsiseid selleks, et säilitada sinu kasutajaeelistused ja -toimingud, sind abistada ja optimeerida sinu üleüldist kogemust meie Veebilehe kasutamisel. Neid tuntakse kui hädavajalikke küpsiseid. Nende küpsiste hulka kuuluvad toimingud nagu näiteks meie lehel arvustuste kirjutamine, olemasolevate arvustustega tegelemine nendele vastates või kõik muud toimingud, mis mõjutavad seda, kuidas sa Veebilehte koged. Need küpsised on olulised selleks, et pakkuda sulle parimat võimalikku kasutajakogemust.

Me kasutame ka mittehädavajalikke küpsiseid (nimetatud ka “täiendavateks küpsisteks“) – need aitavad meil parandada meie veebiturunduse jõupingutusi ja optimeerida veelgi rohkem sinu kogemust meie Veebilehel. Need küpsised võimaldavad meil jälgida sinu kasutajatoiminguid ja siduda neid anonüümsete kasutajaandmetega tänu kolmandatele pooltele ja teenustele nagu näiteks Google Ads, Google Analytics, Google Tag Manager, Facebook, YouTube jne. Me saame neid andmeid kasutada selleks, et optimeerida ja kohandada sulle pakutavat teenust ning pakkuda sulle asjakohasemaid tulemusi ja teenuseid. Me võime neid andmeid kasutada ka selleks, et leida inimesi, kellel on sulle sarnased huvid ja toimingud (nimetatud ka kui “sarnane publik”). Me võime neid andmeid kasutada ka selleks, et tõhustada oma äritoiminguid, pakkumisi ja kasumlikkust.

Enamikke täiendavaid küpsiseid saab keelata küpsiste nõustumise sätete hüpikakna kaudu. Kõiki küpsiseid saab aga keelata, kasutades informatsiooni, mis on antud jaotises “Kuidas ma saan oma küpsiseid hallata”. Tasub tähele panna, et kui sa otsustad kõik küpsised eemaldada või keelata, võib see kahjustada seda, kuidas veebileht peaks töötama ning selle tulemuseks võib olla vähenenud või ebatäpne funktsionaalsus.

Küpsised, mida me võime kasutada

Alljärgnevalt leiad nimekirja küpsistest, mida meie veebileht võib kasutada (kuid mitte ainult).

Kasutajatoimingute küpsised

Need võimaldavad meie veebiserveritel vastata Veebilehel sinu toimingutele, sh arvustuste kirjutamine, vastuste kirjutamine või mistahes muu interaktiivse sisu kasutamine meie lehel, jne.

Meeleshoidmise küpsised

Need võimaldavad meil meeles pidada sinu eelistusi, mistõttu ei pea sa näiteks iga kord trükkima sisse oma kasutajaandmeid. Nende hulka kuuluvad ka küpsiste sätete eelistused.

Kohandatud märgised/küpsised

Need võimaldavad meil jälgida sinu toiminguid meie Lehel ning edastada informatsioon sisenevatel ja väljuvatel linkidel ning muudel kolmandatel pooltel, keda sa võid külastada või kellega sa võid kokku puutuda. Need võimaldavad meil jälgida ka sinu poolt loodud andmetoiminguid. Nende küpsiste hulka kuuluvad üldiselt GTM (Google Tag Manager) sildid, laenusildid, URL-sildid, omadusesildid või kasutajasisuga seotud sildid.

Konversiooniküpsised

Need võimaldavad meil määrata anonüümsed ID-d (Google Analytics ID-st), et saada andmeid klikil või konversiooniväärtusel või toimingute kohta, mis on tehtud meie lehel või muu kolmanda poole lehel, kasutades tagasipostitusandmeid.

Google Analytics

Need võimaldavad meil koguda anonüümset informatsiooni selle kohta, kuidas külastajad meie Veebilehte kasutavad, sh milliseid seadmeid nad kasutavad. Ühtlasi saame ligipääsu anonüümsetele kolmandate poolte publikuandmetele, sh sugu, vanuserühm ja huvid. Google’i privaatsuspoliitikaga saad tutvuda siin.

Muud turundusküpsised

Need on kolmandate poolte küpsised, mis näitavad meile, kuidas sa meie Veebilehe leidsid ning milliselt lehelt sa tulid. Lisaks aitavad need analüüsida sinu käitumist ja toiminguid meie Veebilehel. Need aitavad meil teada, kui tõhus on meie internetiturundus. Mõned küpsised võimaldavad meil luua ka paremini sihitud kasutajarühmasid, tuginedes varasematele kasutajatoimingutele või luua sarnaseid publikuid, mis põhinevad praegusel kasutajakäitumisel ja demograafilistel andmetel, võimaldades meil seega jõuda rohkemate potentsiaalsete kasutajate ja klientideni. Lisaks võimaldavad need meil hinnata mõningaid väliseid veebilehti, kes on sind meie juurde suunanud. Nende kolmandate poolte hulka võivad kuuluda Google Ads, Facebook, YouTube või teised.

Kuidas ma saan oma küpsiseid hallata?

Sul on võimalik kohandada oma küpsiste sätteid meie Veebilehel kohe, kui sisened meie veebilehele, kasutades vastavat küpsiste nõusoleku hüpikakent.

Pärast küpsiste sätete valimist salvestatakse need tulevase kasutuse jaoks, säilitades andmeid tüüpiliselt 365 päeva. Kui sa soovid küpsiseid aga edaspidi muuta, saad sätteid igal ajal muuta “Küpsiste seaded” lingi vahendusel.

Küpsiste seadete akna kaudu võid eemaldada enamuse küpsiseid, mis on “muude küpsiste” kategoorias, kuid sa ei saa eemaldada hädavajalikke küpsiseid, mis on olulised sinu kasutajakogemuse jaoks meie Veebilehe kasutamisel.

Kui sa soovid siiski eemaldada ka hädavajalikud küpsised, saad seda teha, järgides allolevaid juhiseid:

Enamus veebilehitsejaid võimaldavad sul hallata ja blokeerida konkreetsete veebilehtede küpsiseid. Sul on võimalik blokeerida ka ainult kolmandate poolte küpsiseid. Lisainfot selle kohta, kuidas hallata oma veebilehitsejas küpsiste seadeid leiad siit.

Lisainfot selle kohta, kuidas hallata ja keelata küpsiseid, leiad veebilehelt https://www.allaboutcookies.org/. Pea aga silmas, et küpsiste kustutamisel või keelamisel võib meie Veebilehe funktsionaalsus olla mõjutatud ning on võimalik, et sa ei pääse ligi meie Veebilehe funktsioonidele või osadele.

Sa võid keelata ka konkreetseid küpsiseid, mis on seotud Google’i ja Facebooki reklaamidega, nagu toodud alljärgnevalt:

Google’i küpsised

Facebooki küpsised

Lisaks võid lugeda Google’i privaatsuspoliitikat siit.

Facebooki privaatsuspoliitikat saad lugeda siit.

Kolmandate poolte veebimajakad ja nupud

Me võime Veebilehel rakendada kolmandate poolte reklaame või muud sisu, mis võib kasutada veebimajakaid. Need võimaldavad kolmanda poole sisupakkujal lugeda ja kirjutada küpsiseid sinu veebilehitsejas, seoses sinupoolse kolmanda poole sisu vaatamisega veebilehel. Me võime rakendada ka kolmandate poolte nuppe (nagu Facebooki “meeldib” või “jaga” nupud), mis võivad võimaldada kolmandatel pooltel koguda informatsiooni sinu kohta veebilehitseja küpsiste vahendusel, isegi, kui sa ei kasuta nuppe.

Sellel Veebilehel võidakse kasutada mitmeid erinevaid jälgimis- ja reklaamprogramme, nende hulgas (kuid mitte ainult) Google Analytics. Me lubame kolmandatel pooltel, sealhulgas partneritel ja mittepartneritel, reklaamivõrgustikel, analüütikapakkujatel ja muudel reklaamiteenuste pakkujatel koguda informatsiooni sinu veebitoimingute kohta Veebilehel ning sinu veebilehitsejates ja seadmetes, kasutades küpsiseid, veebimajakaid, mobiilireklaamide tuvastajaid ja muid tehnoloogiaid. Need kolmandad pooled võivad kasutada seda informatsiooni selleks, et näidata sinu veebilehitsejates ja seadmetes veebireklaame, mis on suunatud sinu huvidele ja eelistustele.

Informatsiooni, mida kogutakse veebimajakate, nuppude ja muude sarnaste tehnoloogiatega, kogutakse otse kolmandate poolte poolt ning me ei vastuta nende kolmandate poolte privaatsusmeetmete eest. Sellisel viisil kolmandate poolte poolt kogutud informatsioonile kohaldub vastava kolmanda poole enda privaatsuspoliitika. Mõned nendest kolmandatest pooltest on Võrgureklaami algatuse (Network Advertising Initiative) liikmed ning osalevad tööstuse loobumisvõimaluse praktikas, saadaval aadressil http://optout.aboutads.info/#!/ või http://optout.networkadvertising.org/#!/. Lisaks võid loobuda Google Analyticsi küpsistest siin: https://tools.google.com/dlpage/gaoptout.

Kuna veebilehtede ja mobiilirakenduste kasutamisel on erinevusi, on võimalik, et sa pead loobumissamme järgima mõlemal platvormil. Paljud mobiilseaded võimaldavad loobuda huvipõhistest reklaamidest mobiilseadmel, kasutades oma mobiilseadme või rakenduse seadeid. Lisainfo jaoks vaata palun oma mobiilseadme sätteid. Meie rakenduse võib maha laadida ka mobiilseadmes oleva tavalise mahalaadimisprotsessi või rakenduse turuplatsi vahendusel. Pea silmas, et loobumisvalik rakendub ainult sellele veebilehitsejale ja seadmele, mida sa loobumise ajal kasutad.

Teiste allikate informatsioon

Me võime sinu kohta saada informatsiooni ka kolmandate poolte allikatest, nagu näiteks meie partneritelt või reklaamiteenuse pakkujatelt. Me võime saada andmeid ka kolmandate poolte teenustelt, kes pakuvad võimalust jagada informatsiooni, mis on sinu poolt kolmandale poolele esitatud rakenduse programmiliidese vahendusel (API), nagu näiteks Facebook Connect. Kui me kombineerime või seome teistest allikatest saadud informatsiooni sinu informatsiooniga, mida kogume Teenuste kaudu, käsitleme kombineeritud informatsiooni vastavalt käesolevale Privaatsuspoliitikale, Tingimustele ja asjakohastele seadustele.

 

II. Kuidas me kasutame sinu informatsiooni

Sinu informatsioon on meie töö lahutamatu osa ning me kasutame seda mitmetel viisidel, et pakkuda Teenuseid ja hallata oma ettevõtet. Me kasutame sinu antavat informatsiooni näiteks järgnevatel eesmärkidel:

 • Me saadame sinu e-posti aadressile laenupakkumisi ja erinevaid turundusmaterjale.
 • Sinu päritud Teenuse pakkumine ja kolmandatel pooltel sulle lisateenuste pakkumise võimaldamine;
 • Teenuste haldamine, säilitamine ja täiustamine ning uute funktsioonide loomine;
 • Kasutajatrendide ja meie kasutajate eelistuste mõistmine ja analüüsimine erinevatel seadmetel;
 • Pettuse tuvastamine ja infoturbe tagamine;
 • Me võime kasutada sinu e-posti aadressit ja muid isikuandmeid selleks, et (a) sinuga kontakteeruda administratiivsetel põhjustel nagu näiteks klienditeenindus, (b) tegeleda intellektuaalse vara, privaatsusõiguse või laimamisprobleemidega, mis on seotud sinu poolt Teenuste kasutamisel postitatud sisuga ja/või (c) saata sulle turundusmaterjale, pakkumisi ja/või sõnumeid, mis on seotud Teenustega ja meiega koostööd tegevate kolmandate poolte tegevustega. Sa saad loobuda turundussuhtluse saamisest, kasutades sõnumites olevaid linke, uuendades oma konto eelistusi Teenuste kaudu või võttes meiega otse ühendust (vaata “Meie kontaktinfo“).
 • Me võime kasutada küpsiste informatsiooni ja automaatselt kogutud informatsiooni selleks, et: (a) personaliseerida meie Teenuseid, näiteks pidades sinu informatsiooni meeles, et sa ei peaks seda külastuse jooksul või meie Teenuseid järgmisel korral uuesti külastades uuesti sisestama; (b) pakkuda kohandatud reklaame, sisu ja informatsiooni sinu seadmetel; (c) jälgida ja analüüsida Teenuste ning kolmandate poolte reklaamitegevuste tõhusust; (d) jälgida lehe kasutusstatistikat, näiteks külastajate koguarvu ja vaadatud lehtede infot; ja (e) jälgida sinu sisestusi, esitusi ja olekut mistahes pakkumistes või muudes toimingutes.
 • On teatud olukorrad, millal me töötleme sinu isikuandmeid oma õigustatud ärihuvi nimel. Need võivad olla kaubanduslikud või ühiskondlikud huvid. Sinu andmete töötlemisel kaalume alati oma huve sinu omade suhtes, tagamaks, et olukord on õiglane.

Järgnevad protsessid toetuvad õigustatud huvile:

 • Sinu andmete jagamine meie tarnija või teenusepakkujaga, et luua sinu teenusepäring;
 • Pettuste tuvastamiseks ja ennetamiseks;
 • Sinuga suhtlemine selleks, et sulle meie Teenused meelde tuletada;
 • Meie protsesside sisekontrolli tegemine, et tagada kõrged standardid;
 • Meie teenustest kokkuvõtte tegemine;
 • Andmete jagamine valitud kolmandate pooltega, et lisada meie teenustele väärtust juurde;
 • Me tegeleme ka veebiturundusega, et hoida sind kursis meie tegemistega ning aidata sul leida meie Teenuseid.

III. Kuidas me jagame sinu informatsiooni

 • Me võime jagada automaatselt kogutud informatsiooni (nagu näiteks IP-aadress) ja tuvastamist mittevõimaldavat informatsiooni kolmandate poolte partneritega, kui sa lahkud meie Veebilehelt (näiteks arvustuste kogumise lehe kaudu), et minna kolmanda poole veebilehele infopäringu tegemiseks või finantstoote taotlemiseks.
 • Me võime jagada sinu informatsiooni kolmandate poolte teenusepakkujatega, et toetada oma sise- ja äriprotsesse. Sellistel juhtudel võivad teenusepakkujad kasutada informatsiooni üksnes nendeks otstarveteks, mis on vajalikud meile teenuse pakkumiseks ning nad on lepinguliselt kohustatud hoidma sinu informatsiooni konfidentsiaalselt ja turvaliselt. Näiteks:
  • Veebilehe, rakenduse arenduse, veebimajutuse, andmemajutuse, hoolduse ja muude teenuste jaoks, mida meile pakutakse.
  • Siseturunduse, e-kirjade edastamise (sealhulgas promomaterjalide, turundusmaterjalide ja tehingumaterjalide edastamise jaoks), muude promomaterjalide edastamise jaoks, sh posti, SMS-i ja tekstisõnumite vahendamiseks ja veebi- ning sotsiaalmeediaturunduse tarbeks.
  • Pettuse ennetamiseks ja turvalisuse eesmärkidel.
 • Kui sa otsustad jagada oma informatsiooni avalikult kättesaadaval osal Veebilehest, näiteks avalikul profiililehel või mistahes osas, kus sa saad meile või kolmandate poolte partneritele avalikult küsimusi esitada, on see informatsioon saadaval igaühele, kes saab sisule ligi, sh teised Veebilehe kasutajad. Lisaks, sinu esitatud küsimused ja kolmandate poolte esitatud vastused võivad olla avaldatud meie Veebilehel ning need võivad olla nähtavad teistele kasutajatele ja avalikkusele.
 • Me võime jagada tuvastamist mittevõimaldavaid andmeid ja/või kokkupandud analüütikat kolmandate poolte partneritega selle kohta, kuidas kasutajad meie Teenuseid kasutavad, sh kasutusmustrid teatud programmide, sisu, teenuste, reklaamide, pakkumiste ja/või funktsionaalsuse kohta, mis on Teenuse vahendusel saadaval.
 • Me võime esitada sinu informatsiooni, kui see on seaduse poolt nõutud või kui heas usus võib arvata, et selline tegevus on vajalik selleks, et vastata seadustele (nagu näiteks autoriõiguste seadus) või kui on vaja vastata kohtumäärusele, kohtukutsele või muul moel teha koostööd õiguskaitsega.
 • Esitades meie Teenuste kaudu päringu nõustud sa sellega, et sinu informatsiooni võidakse esitada kolmandatele pooltele selleks, et sinu päringut täita. Sinu informatsiooni kogumine ja kasutamine kolmandate poolte poolt käib vastavalt iga kolmanda poole vastavale privaatsuspoliitikale ja kasutustingimustele. Meie Veebilehel pole kontrolli selle üle, kuidas kolmandad pooled sinu isikuandmeid edasi kasutavad või jagavad.
 • Kui sa esitad meie Teenuste kaudu päringu, võib kolmanda poole teenusepakkuja sinuga otse ühendust võtta asjakohase infoga telefoni, faksi ja/või e-posti teel. Sa võid päringu esitamise tagajärjel saada ka telemarketingi kõnesid, isegi, kui sa oled mõnes registris, millega kõnesid vältida.

Ära esita Teenuste või informatsiooni päringuid, kui sa ei soovi, et sinu isikuandmeid jagataks ülalpool mainitud viisidel. Kui sa oled esitanud Teenuste vahendusel päringu ja oleme jaganud sinu informatsiooni ülaltoodud viisil, rakenduvad kolmanda poole privaatsuspoliitika tingimused sellele, kuidas see pool sinu informatsiooni kasutab.

Sa võid keelduda teatud informatsiooni meiega jagamisest, mispuhul on võimalik, et me ei saa sulle pakkuda Teenuste mõningaid funktsioone.

IV. Konto informatsioon & andmeõigused

Sul on järgnevad õigused seoses oma konto informatsiooni või andmetega, mis on seotud sellega, kuidas sa Teenust kasutad:

E-kirjade tellimise lõpetamine

Kui sa ei soovi meilt saada e-posti teel pakkumisi või uudiskirju, võid loobuda meilt e-posti informatsiooni saamisest, kasutades iga meie saadetud turunduskirja all olevat loobumisprotsessi. Kuigi muudatused kajastuvad kiirelt andmebaasides, võime me säilitada sinu informatsiooni mitmetel põhjustel, sealhulgas tagavarakoopiad ja arhiveerimine, pettuste ja väärkasutuse ennetamine ja analüütika. Kui soovid end eemaldada kõigist andmebaasidest nii nagu vähegi võimalik, anna meile palun teada (vaata “Meie kontaktinfo“).

Teenuste ja nõustamise tagasilükkamine

Sul on võimalik keelduda mistahes tasuta konsultatsioonidest või teenusepakkumistest, mis on sulle esitatud pärast seda, kui oled meie Teenuste kaudu teinud päringu kolmanda poole juures.

Andmete päring

Selleks, et saada ligipääs andmetele, mida me sinu kohta säilitame, pead tegema “andmesubjekti ligipääsupäringu”. Selle jaoks saada meile e-kiri (vaata “Meie kontaktinfo“).

Palun esita:

 • Oma täisnimi, füüsiline aadress, e-posti aadress, telefoninumber
 • Hiljutine kommunaalteenuste arve sinu nimel, mis kinnitab sinu füüsilist aadressi ja telefoninumbrit
 • Millist informatsiooni sooviksid saada

Kui oleme saanud sinu kirjaliku päringu ja dokumendid, on meil 30 kalendripäeva aega sinu päringu täitmiseks. Kui see pole mingil põhjusel võimalik (näiteks väga suure andmevolüümi tõttu), on meil seaduse alusel õigus täita päring lisanduva 60 päeva jooksul. Kui selline hilinemine võib tekkida, teavitame sind sellest võimalikult kiiresti üheskoos infoga selle kohta, millal me usume, et meil on võimalik sulle päritud dokumendid saata.

Sinu andmete säilitamine

Sinu isikuandmeid säilitatakse nii kaua kui on vaja selleks, et pakkuda sulle kokkulepitud tooteid või teenuseid. Neid säilitatakse ka pärast seda, kui Teenus on suletud või muul moel lõppenud, vastavalt seaduse nõuetele.

Muud andmeõigused

Andmesubjektina kuuluvad sinu muude õiguste hulka (kus asjakohane):

 • Õigus olla informeeritud selle kohta, kuidas me töötleme sinu isikuandmeid;
 • Õigus sinu isikuandmete parandamiseks, kui need on ebatäpsed ning täiendada mittetäielikke isikuandmeid;
 • Õigus keelduda sinu isikuandmete töötlemisest;
 • Õigus kustutada oma isikuandmed (“õigus olla unustatud”);
 • Õigus liigutada, kopeerida või edastada oma isikuandmeid (“andmete liikuvus”)
 • Õigused seoses automaatse otsusetegemisega, sealhulgas profileerimine

Andmepäringud

Kui soovid lisainfot nende õiguste osas ning kuidas neid õiguseid kasutada, võta ühendust (vaata “Meie kontaktinfo“).

Kui sul on mistahes päringuid oma andmeõiguste osas või sa arvad, et neid pole täidetud meie Veebilehe poolt, võta palun ühendust meie andmekaitseametnikuga (vaata “Meie kontaktinfo“)

V. Meie pühendumus andmeturbele

Üldine andmepoliitika käitumisjuhend

Me kasutame teatuid füüsilisi, halduslikke ja tehnilisi turbemeetmeid, mis on loodud selleks, et kaitsta sinu informatsiooni terviklikkust ja turvalisust. Me ei saa aga tagada mistahes informatsiooni turvalisust, mis on Teenuste kaudu meile esitatud või mida Veebilehel salvestatakse, seega sa teed seda omaenda riskil.

Sinu andmete konfidentsiaalsus ja avaldamine

Meie eesmärk on kohelda sinu isikuandmeid privaatselt ja konfidentsiaalselt. On võimalik, et aeg-ajalt palkame me agente ja alltöövõtjaid sinu isikuandmete töötlemiseks meie nimel. Sama konfidentsiaalsuse ja turvalisuse kohustus rakendub ka neile ning kogu töötlemine teostatakse meie juhistele vastavalt.

Toome su tähelepanu sellele, et järgneval neljal erakordsel juhul on meil kohustus andmeid avaldada, vastavalt seadusele ja muudele olukordadele, mida oleme alljärgnevalt täpsustanud. Need olukorrad on:

 • Kui me oleme seaduse alusel selleks kohustatud
 • Kui on kohustus avalikkusele avaldada
 • Kui avaldamine on vajalik meie huvide kaitsmiseks
 • Kui avaldamine tehakse sinu päringu või sinu nõusoleku alusel

Kui sa esitad kaebuse meie Teenuse kohta, on võimalik, et me oleme kohustatud edastama sinu kaebuse andmed, sh sinu isikuandmed, asjakohasele ombudsmannile. Sa võid olla kindel, et ka nemad on kohustatud järgima isikuandmete kaitse üldmääruse (GDPR-i) nõudeid ning hoidma sinu isikuandmeid rangelt konfidentsiaalsetena.

Pea silmas, et meie ja meie tarnijad võivad teha mitmeid kontrolle, hindamaks taotluseid või tuvastamaks identiteeti, et ennetada ja tuvastada kuritegusid ning rahapesu ja ühtlasi võivad andmeid jagada igal ajal eesmärgiga ennetada pettuseid.

Pettuste ennetamine ja tuvastamine

Pettuste ennetamiseks ja tuvastamiseks võivad teenusepakkujad igal ajal jagada sinu kohta informatsiooni meie Veebilehe liikmetega.

Me jälgime aktiivselt oma Veebilehele sisestatud informatsiooni ja edastame pettuse kahtluse korral informatsiooni teistele pooltele, sealhulgas kindlustuspakkujad, finantsasutused ja pettuse ennetamisega tegelevad ametkonnad. Sellele informatsioonile võivad ligi pääseda ja seda kasutada õiguskaitseametnikud.

Järelvalveametile kaebamine

Kui sul on kaebuseid seoses oma isikuandmete töötlemisega, on sul õigus teha kaebus asjakohasele järelvalveametile.

VI. Selle Privaatsuspoliitika muutused

Meil on õigus seda Privaatsuspoliitikat igal ajal muuta. Kui me teeme materiaalseid muudatusi selle osas, kuidas ma sinu informatsiooni kohtleme, teavitame me sind, näiteks avaldades Veebilehel silmatorkava teate või saates sulle e-kirja, et saaksid otsustada, kas soovid Teenuse kasutamist jätkata. Materiaalsed muudatused jõustuvad 30 kalendripäeva pärast meie esimest teavitust või pärast seda, kui oled muutunud kasutustingimused vastu võtnud. Immateriaalsed muudatused jõustuvad pärast seda, kui need on avaldatud Veebilehel uuendatud Privaatsuspoliitikas või Kasutustingimuste lehel. Palun külasta seda lehte perioodiliselt uuesti, et olla kursis selle Privaatsuspoliitika muudatustega. Kahtluste vältimiseks lahendatakse vaidlused vastavalt sellele, milline Privaatsuspoliitika kehtis sel ajal, kui vaidlus tekkis.

VII. Meie kontaktinfo

Kui sul on lisaküsimusi, võta meiega julgelt ühendust. Sa võid meile saata e-kirja aadressile:

Viimati uuendatud

Seda Privaatsuspoliitikat uuendati viimati 17. oktoobril 2021.